Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány 2 hét alatt 5...

Hanga123 kérdése:

12 éves lány 2 hét alatt 5 kilót tud fogyni?

Figyelt kérdés
Elszánt,elkötelezett vagyok és sok hasizom gyakorlatot végzek. Nem beszélve az izom munkáról.Napi 2x 15 perc. Kíváncsi vagyok véleményetekre, tanácsokra. Előre is köszönöm!

2015. júl. 27. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább fuss.
2015. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Es mit eszel? Csokkentsd felere a napi beviteled, az a leghatasosabb. A mozgas is jo, persze. Bar, nem tudom, mit ertesz "izom munka" alatt. Az aerob mozgasformak a leghatasosabbak egyebkent.
2015. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, figyelek az étkezésre. Nincs cukros étel, ital se szénhidrát. csak minimális. még nem próbáltam aerob-ot.
2015. júl. 27. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a 15 perc az ég világon semmire sem elég, a tudaton kívül, hogy csinálod. Minimum fél óra. Valszeg tudnál fogyni 5-öt, de szenvedés lenne, és nem is lenne szép látvány. Próbáld meg a heti 1 - másfél kilót mondjuk.
2015. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. 2 hét alatt 2 kilót lehet(/kéne) fogyni, máskülönben a 2x-esét fogod visszahízni.

Amúgy meg mi vett rá, hogy ilyen fiatalon fogyózz?

2015. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szénhidrátszegény étrenddel van rá esély, tipikusan sok vizet veszt az ember az elején...

Izomból 1-2 kiló reális, de ahhoz kevesebbet kell enni, az, hogy alig van szénhidrát, nem elég... (OK, sokaknak az, de nem mindenkinek.) Bár ha nem pótolod zsírral, akkor szinte elkerülhetetlen a kalóriadeficit.



A pici edzésed aranyos, én még ennyit se nyomok egy átlagos napon, de a fogyáshoz olyan sok köze nem lesz.

2015. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ötöske jó nagy hülye.


Hasizommal sosem fogsz fogyni kb. Fogyni MÉG MINDIG úgylehet, ha normálisan kajálsz és olyan, legalább napi egy órát tartó mozgást végzel, ami által rendesen ver a szíved, és a végére se a lábaita, se a karjaidat nem érzed, és izzadsz, mint a disznó. :)

2015. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hülye az ötös. Ha egy héten fogy 2 és fél kilót, vissza fogja hízni a felét úgyis, ha csak nem akar egész hátralévő életében 2 joghurtot meg egy tál levest enni naponta. Mert ugye napi 2x15 perc semmire sem elég, logikus hogy koplalással fog úgy fogyni. Tartós és hatékony fogyást úgy lehet elérni, ha elkészítesz egy normális étrendet, és aztán ahhoz tartod magad. Ahogy abbahagyod és megint összeeszel minden fost, vissza fog jönni azonnal.
2015. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6. voltam, ajajjj, ZSÍRBÓL, akartam írni, nem izomból, mea culpa.


Koplalás után sem tuti, hogy sok jön vissza, a duplájáénak főleg semmi értelme, csak jól hangzik - de természetesen sokszor megtörténik a visszahízás, hiszen nem bírják az emberek a tartós koplalást s utána sem a visszafogottság jön, hanem a végre-ehetünk korszak, de ha csak simán úgy esznek, mint rég, akkor is nyilván újrameghíznak, nincs ebben semmi különös. Csak ha közben lelassult az anyagcsere (ami nem tuti), akkor még könnyebb a hízás s nyilván van, akinél több lesz a végérték, mint a kiindulási. Ahogy olyan is van, hogy valaki lefogy koplalással, kicsit vigyáz és úgy marad. Koplalás és koplalás között is van különbség, az emberek között pedig főleg. Attól még nem nyerő ötlet.

2015. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még ne fogyózz!! Felesleges. Ráér az még. Inkább napi rendszerességgel sportolj és étkezz egészségesen. És ne koplalj. Nem tesz jót.
2015. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!