Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így lehet fogyni? Fontos!

Így lehet fogyni? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Most 168-9cm-hez 63 kg vagyok, és 3kg-t leszeretnék adni minél előbb.

Mozgás: heti 3x 45perc tesi

Heti 5-6x 45perc séta

És itthon is tornázok gépeken, vagy netről nézek valami Rubint Réka tornát...

Étkezés: a cukrokat kiiktattam az étrendemből, ha lisztes ételt eszek, abban is teljeskiörlésű.

Reggelire zabkása, vagy "fitness" müzli, aminek tényleg semmi édes íze.

Ebédre hús,hal valamilyen salátával

Vacsorára gyümölcssaláta vagy párolt zöldség.

Uzsonára (ha éhes vagyok) megeszek egy almát.

Szerintetek Március végére sikerül megszabadulnom 3kg-tól?

Elvileg gyorsan fogyok, ugyanis tavaly úgymond depis voltam, és oké pár cm-vel kisebb de 53 kg voltam.



2016. febr. 24. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Vacsorára ehetsz azért rendesebben, a párolt zöldség szinte semmi. Mivel nem hiszem, hogy mondjuk 40 dkg húst megeszel ebédre (bár van, akinek ilyen kevés nem is sikerül), kevés a fehérje, vacsorára is egyél a zöldség mellé.


Hogy fogysz-e, az a kalóriadeficiteden múlik, de az ételeid egész rendben vannak (én nem eszem glutént, de nem vagyok ezen a téren nagyon intoleráns, ha másról van szó :)) s olyanok, hogy igyekezni kell, ha ebből túl akarod enni magad (de újfent, van, akinek ez is sikerülne).

2016. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!