Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt orvosok?

Vannak itt orvosok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert érdekelne erdemes e szakspecifikus kérdéseket foltenni.
2016. szept. 6. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért józan ésszel elgondolva bármilyen orvos a szabadidejében nem a GYK illusztris társaságával múlatja az időt.
2016. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vicces, de van. Kapásból 3 embert tudok, aki biztosan orvos és gyakran látogatja az oldalt (barátnőm, egy barátom és én magam).

Ennek ellenére nem nagyon javasolnám, hogy a szakspecifikus kérdéseidet itt tedd fel. Egyrészt messziről jött ember azt mond, amit akar. Nyilván nem fogom bescannelni a diplomám, hogy bebizonyítsam, hogy de bizony, én tényleg orvosit végeztem, anélkül meg miért is kellene egy vadidegennek elhinned?

Másrészt interneten, látatlanban, vizsgálat és mindenféle személyes interakció nélkül véleményt formálni elég felelőtlen dolog lenne.

Harmadrészt meg attól, hogy mondjuk itt van egy szülész-nőgyógyász jelölt, nem biztos, hogy a szemészeti problémádra értelmes tanácsot fog tudni adni.


A neten vannak orvos válaszol oldalak, ahol a dokik névvel vállalják a válaszadást, az azért sokkal megbízhatóbb, mint egy anonim fórum. De a legbiztosabb, ha nem neten keresztül, hanem személyesen fordulsz orvoshoz az egészségügyi problémáiddal.

2016. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es,te miért látogatod ezt az oldalt?
2016. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kateryna37 válasza:
Hogy ossza az eszet ahelyett hogy segítene a vlaszaival
2016. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as: Mert szórakoztat. Unaloműzés.

4-es: Szoktam válaszolni is.

2016. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a szakterületed orvosként?
2016. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs még szakvizsgám, nemrég végeztem. Szülész-nőgyógyász rezidens vagyok.
2016. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazán szép terület! Felnézek az orvosokra,lényegében az életed teszed fel azért,hogy másokon segíts. És a szülészet: a legnagyobb csoda és felfoghatatlan öröm,mikor egy kis emberke megszületik,egy êlet kezdődik,és te ebben segédkezel,részt veszel ebben a csodában. Hatalmas felelősség a hivatásod,de az egyik legszebb ajándék is a tiéd,egy élet kezdete,hála és köszönet,tisztelet a szülőktől,akik szintén új emberré válnak,új életet kezdenek,már Anyaként és Apaként,ami talán az élet egyetlen értelme. Alaposan ki fogod ismerni a női nemet,azt hiszem,a női lélek nyitott könyv lesz számodra hamarosan. Sok sikert kívánok a hivatásodhoz,és rengeteg boldog,tiszta,csodálatos élményt!
2016. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!