Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Büdös lehetek? Hogy tudnám...

Büdös lehetek? Hogy tudnám eltüntetni? Már öngyilkosságon is gondolkozok

Figyelt kérdés
Szóval...tavaly április óta kb érzem ezt a büdöset, és csúnyán is néz mindenki rám...szerintem büdös vagyok. Ma is utolsó 3 óránk egy gyakorlati teremben vlt, én messze ültem a többiektől direkt, de az egyik oszttársam közelebb ült és már óra vége fele nagyon "szagolgatott" a levegőbe, meg csomószor rámnézett...utána elment mellettem a tanár, és hozta a levegőbe azt a büdöset, én megéreztem és tök rossz volt :( és ez minden órán van..minden órán ilyen nagyon erős lábszaghoz hasonló szagom van, piszkáltak már ez miatt sokan,hogy hú ember de büdös vagy, meg útba voltam és mondták,hogy menj már innen büdös... :'( De amikor hazaértem most az előbb, direkt rögtön a cipőmbe beleszagoltam ,és nem éreztem semmit, wcbe full levetköztem, semmit nem éreztem... :/ Ja, és még annyit,hogy dolgoztam központ. szerelővel (vállakozó,nyárigyakszi) és ott se voltam büdös egyátalán, meg tanulok vezetni és ott se voltam büdös még egyszer se... olyan előfordulhat,hogy pszichés dolgo? például hogy szorongás miatt termelődik szervezetemben olyan anyag ami büdös és azt érzik a többiek??

2016. szept. 8. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hónod alja büdös? Vegyél illatosított frissítő kendőt és azzal mosd át a hónaljat a suliban ha megérzed a szagot, stressztől lehet jobban izzadsz. Persze egy kivizsgálás sem ártana, mert betegség is okozhat rossza szagú izzadtságot.
2016. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nemtudom, nem hinném :/ orrommal vannak bajok, de az még a másik iskolában, átmosatom mindenképp és ha utána is, akkor elmegyek kivizsgálásra :(
2016. szept. 8. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha az orrodban érzed a bűzt, akkor azt mások nem érezhetik, érdemes lenne fülészeten megnézetni.
2016. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor mért mondták,hogy büdös vagyember, meg mért néznek rám furcásn?
2016. szept. 8. 15:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a hormonok miatt, táplálkozás is okozhatja, kellene egy teljes kivizsgálás. Szerintem bátran keresd fel a háziorvosod ezzel a kellemetlen tünettel.
2016. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát felfogom szerintem :( Amúgy a hónom aljából is jöhet ennyire iszonyatos büdös?
2016. szept. 8. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, reggel mosd meg szappanos vízzel és kend be Anti-sudoricával, ne egyél sok húst, fűszeres, zsíros ételeket, talán az is segít kicsit csökkenteni a szagokat. Szünetekben pedig használj illatos törlőkendőt ha izzadsz.
2016. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi...megfogadom. remélem javulni fog.
2016. szept. 8. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, ezt komolyan magyarázni kell, hogy a hónaljból jöhet büdi????


Reggel és este zuhanyozni kéne, szappannal és vízzel megmosakodni mindenhol és utána pedig golyós dezodort kéne használni a hónaljra, hajat is kéne mosni hetente kb. 2x. és mindennap tiszta gatyát és tiszta pólót venni.

Ha ezek után is büdi vagy, akkor orvoshoz.

2016. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt kell magyarázni,hogy jöhet büdös a hónaljból,hanem rohadt erős lábszag jöhet-e onnan...mert hogy ahhoz hasonlít
2016. szept. 8. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!