Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street Workout ozok és az van...

Street Workout ozok és az van hogy tul eröltettem a vállam és borzalmasan fáj alig tudom mozgat de csak ha edzek rá, ha abba hagyom meg áll, és pihentettem 1 hétig és utána edzés közbe megin elöjött, ez mitöl van és mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
orvos?
2014. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
doki mielőtt komolyabb baj lesz
2014. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

váll sérülésnél,még egy kicsinél is kb 6 hét a minimum nem 1.

felsőtesti nyomó gyakorlatokat nem tudsz végezni addig,de a többi mehet gond nélkül.

hogy ne haljon be teljesen a vállad az arnold nyomást kézi súlyzóval kipróbálhatod,ott nincsen kifeszítve.

ízületvédőt is kezd el adagolni.

2014. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a váll a legsérülékenyebb pont... remélem beszoktál melegíteni
2014. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is saját testsúllyal edzek és kb 2 hónapja ugyanez volt a bajom nekem is. Ami segített rajta: 1 hónap felsőtest edzés nélkül (néha átmozgattam az izmokat bemelegítőgyakorlatokkal), Flector géllel kentem a vállamat napi 3x kb 4-5 óránként. Napi 10 percet jegeltem.

Ami szerintem okozta: edzés közben ROSSZ VOLT A TESTTARTÁS. Főleg tolódzkodás közben előremozdult a vállam. ( lehet hogy túl mélyre is engedtem)

Ha elmúlik a fájdalom 2-3 hétig átmozgató edzéseket végezz aztán fokozatosan növeld a terhelést.

Azóta hogy figyelek a vállaimra semmi bajom.

2014. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem ez azóta van hogy elfelejtettem nyújtani és ugy gyakoroltam a planche nevü gyakorlatot XD :S
2014. aug. 1. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor jegelem majd és csak has/ törzs re és lábra gyurhatok , és ettöl nem fog visszafejlödni vagy lebontodni az izom vagy az eröm? és honana tudom ha jo már?
2014. aug. 1. 23:08
 8/8 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nagyon picit mentem össze viszont 2 hét után erősebbnek éreztem magam mint azelőtt.

Onnan tudid hogy rendben van hogy nem fáj.

2014. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!