Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ennyi külömbség...

Mitől lehet ennyi külömbség orvosok között?

Figyelt kérdés

16éve szenvedek pajzsmirigy alulmûkõdésben, a legnagyobbik gyermekem szülése utàn derült ki.Sokat hiztam.

Kaptam rà gyògyszert ami szedtem.

Rà rövid idõn belül terhes lettem.

A TSH egyéb pajzsmirigy értékek mind jòk voltak.

Aki kezelt orvos jòl beàllitotta.

Utàna szülés utàn gyógyszertõl közel 40kilót fogytam.Nagyon sokat jàrtam wcére a gyógyszertõl.

Aztàn megint terhes lettem megint szedtem fel magamra.Azt utàna sajnos eltûnt az orvos aki kezelt.Sajnos azóta rossz az összes pajzsmirigy értékem TSH ilyenek.Aki volt orvos hiàba volt csillagozval értékem nem emelt az adagon.

Most lassan màrt egy éve nagyon szenvedek wcézni se tudok.

Most sikerül azt az orvost megtalàlni aki régen kezelt,megyek hozzà.

Szerintetek màs orvos ennyire buta meg a hàziorvos is meg màs endokrinologus is?

Elég szomorú ez...


2016. szept. 16. 08:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért kell embernek ennyit szenvedni?
2016. szept. 16. 08:01
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Minden szakmában van pancser és kiváló képességű is. Van, aki tartja magát a hivatalos szakmai ajánlásokhoz (hogy ne vonhassák felelősségre), és van, aki mélyebbre ás és a problémát akarja megoldani, alaposabb és nem fél eltérni a hivatalos szakmai útmutatástól.
2016. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazad van vannak pancser orvosok,akiknek nem is kellene praktizàlni.Ha nem értenek hozzà.

2016. szept. 16. 08:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Minek kell ennyit szenvedni.???
2016. szept. 16. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem minden doki jó az adott területen. Pl endokrinológusok között is van aki max a tsh-t nézi, ha az jó akkor szia... Hiába van gondod. Én is olyat kerestem aki a tünetekkel is foglalkozik, tanácsokat ad, ritkán találni ilyet...

Én háziorvost (más szakterületű) nem engedtem beleszólni, találomra fel akart írni valamennyi gyógyszert hogy majd meglátjuk mit csinál. Ha nőgyógyász nem kezeli a vérnyomást akkor a kardiológus háziorvos se akarjon pajzsmirigyet kezelni.

2016. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!