Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a franc bajom lehet?...

Mi a franc bajom lehet? Pánikroham? érképem volt az jó de borzalmasan félek hogy vagy rák vagy hasnyálmirigy rák vagy valami hatalmas baj van. Rettegek a haláltól.

Figyelt kérdés

Rólam annyit kell tudni hogy autizmus spektrum zavarral diagnosztizált férfi vagyok.


Egy hónapja kezdődött kb. NEm tudtam aludni és altatót szedtem be arra. Majd egyszer csak úgy éreztem végem, elájulok, nem jutok el a kapuig, le kell feküdnöm. reszkettem, úgy éreztem zsibbad a kezem, nem kapok levegőt, lábam, fáj a fejem és hogy most meg fogok halni. Nem tudom mi ez de egy napja tart. persze nem mindig. kb 4 ilyen "rohamom" volt az elmúlt hónapban. ezen felül mindig gyenge vagyok, félek kimenni egyedül az utcára mert félek hogy elájulok vagy rosszul leszek. A vérképemben szerint - nagy labor volt- enyhe vashiányom van. azonban ez nem magyarázza a tüneteimet. a vércukor szintemet kétszer is megmérték, reggel és étkezés után egy órával és tökéletes volt.... A háziorvosom adott beutalót a pszichiátriára, de utána olvastam és ezernyi féle vizsgálat kéne még mielőtt oda megyek. mi van ha agyvérzésem volt? Mi van ha agy daganatom van? Mi van ha a szívem a ludas? Azt csak vérnyomás mérővel nézték meg.


az utolsó roham most volt és órákig tartott. közben a gerincemben éreztem hogy tűz forróság van stb.... kérlek valaki, tudom hogy ezek után nagyon nehéz, de valahogy nyugtassatok meg hogy még nem fogok meghalni. nagyon félek.


2016. márc. 6. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez de egy napja tart. - egy HÓNAPJA akart lenni. elnézést.
2016. márc. 6. 19:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Dettó, szó szerint ugyanezek a tünetek nálam is. Pânikroham. Nyugodj meg!
2016. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pánikroham, szorongás.
2016. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a jógát
2016. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, semmi ilyen betegséged nincs.

a pánikbetegségnél az egyik lehetséges tünet, hogy folyton ilyeneket beszélsz be magadnak. semmi bajod!

egy pánikbeteg.

2016. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom is ezt mondta. elküldött a pszichiátriára... de én nem akarok gyógyszereket szedni.
2016. márc. 7. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem szedsz, nem kötelező, de pszichoterápiára járnod kellene.
2016. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell gyógyszer, olvass önsegítő könyveket, tanulj problémakezelést, hallgass meditációs zenéket a youtube-ról, beszélgess olyanokkal, akik hasonló gondokkal küzdenek, figyelj a nyugodt légzés megtartására, és főképp: ÉLVEZD AZ ÉLETET!
2016. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!