Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Széklet visszatartási probléma...

Széklet visszatartási probléma jelentkezett nálam, tanácsokat szeretnék kérni! (? )

Figyelt kérdés

Tegnap előtt óta rossz a gyomrom, aznap volt (híg), azóta nem volt rendes székletem, csak ami szivárogni kezdett, ugyanis tegnap az alsóneműmön abból származó foltokat vettem észre.

Semmi egyészségügyi problémám nem volt soha, ételérzékenységem gyerekkoromban nem volt, de rég voltam vizsgálva. Tegnap elvesztettem a szüzességem.Tudom, buta kérdés, de ennek lehet köze ehhez? Semmi extra fájdalmam nem volt.

Utánaolvastam minimálisan, de az erősebb verziókat helyezték előtérbe, az aranyér betegségéről írtak, de nálam most jelentkezik ez először, soha sem volt túl kemény vagy túl puha a székletem. Egészségesen étkezem, sportolni most kezdtem el újra, volt egy éves kihagyásom műtét miatt.

16 éves vagyok.

Mik a tapasztalataitok, tanácsaitok? Mindent szívesen olvasok!



2016. szept. 24. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasmenesnel ez elofordul. Vegyel be hasfogot es dietazz par napig, nem lesz semmi gond. Nincs semmi bajod.
2016. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok kamilla és cickafark teát! Ezek jó fertőtlenítők, és rendezik a székletedet.
2016. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2016. szept. 24. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mielőbb.
2016. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfeledkeztem erről a kérdésről...2 nappal ezután már minden rendben volt.
2017. jan. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!