Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Péntek reggel kezdődött egy...

Saucony kérdése:

Péntek reggel kezdődött egy fura tünetem ki akartam menni wc re és szédelegve indultam el. És instabil volt a járásom Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
El is mentem dokihoz aki szerint járvány van. De mondtam neki hogy nem erzem magam különösen betegnek. Ezt a járás közbeni bizonytalan megingásokat kivéve. Szombat delutan picit jobb volt el is mentem sétalni.. estere örültem, hogy kezd elmulni. Erre ma reggel újra kezdődik.. nem végig bizonytalan a járásom csak néha ingok meg van amikor meg elév sűrün.. ez nem szédülés mert mikor meg állok semmi bajom nem forog a világ.. vérnyomást mért a doki teljesen jó.. cukrot még nem de azt majd hetfon reggel mikor vissza megyek. Sose volt ilyen panaszom és nagyon meg vagyok ilyedve, hogy 39 évesen így fogok csak járni.. mar 3 éve sportolok rendszeresen. Jo az egészségi állpotom. Esetleg valaki irhatna mi tévő legyek.? Tapasztalat bármit szivesen fogadok.

2016. okt. 2. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy agyi keringészavar. Mióta edzek, nem volt ilyen.
2016. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi most jol ram hoztad a frászt
2016. okt. 2. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!