Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy tűnik ez aranyér, mennyi...

Pityupocse kérdése:

Úgy tűnik ez aranyér, mennyi idő a gyógyulás? Ennyi volt a laza élet?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem bringázni és kb 2 óra után mikor hazaértem éreztem hogy valami kellemetlen van a fenekemnél... estére már egész fura volt, és biztos voltam benne hogy gond van.

Nem dúrva a helyzet inkább csak kellemetlen, szerencsére ma nem vérzett, de mentálisan padlóra küldött.


Ülő munkát végzek, de viszonylag sűrűn felállok sétálni, viszont minden félét kajálok, mert szerencsés vagyok és jó az anyagcserém.


Nem bringázhatok többet? 2 éve napi szinten tekerek, olyan érzés mintha lecsapták volna a lábam.


Legjobb esetben, ha kenőcsöt használok, mennyi idő alatt gyógyulhat?


Innentől már bármikor előjöhet később is, függetlenül attól hogy óvatos vagyok vagy sem?



2016. okt. 8. 18:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ismét előjött :)) Valószínűleg az ülőmunkától, mert bringázni nem voltam egész télen. Most már nem segít a csodaszer sem amit először használtam.
2017. márc. 4. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!