Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet akkor a fájdalom?

Mitől lehet akkor a fájdalom?

Figyelt kérdés
Pár éve már,hogy fáj a gyomrom majdnem minden nap,van,hogy reggel már a fájdalommal kelek. Régebben rengeteg energia italt ittam,mára már egy ml-t sem iszok,gondoltam ez is hozzá járul a fájdalomhoz. De azóta is ugyan úgy fáj a gyomrom,nincs savam,tudom,hogy az milyen érzés (terhességem alatt tapasztaltam). Ma elmentem dokihoz,adott gyomor tükrözésre és hasi uhra beutalót. Valakinek volt hasonló problémája?? (Tompa fájdalom a gyomorban szinte minden nap) csak kíváncsiság. Köszönöm.

2016. okt. 13. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem igazán volt hasonló problémám, de barátnőm hozzád hasonlóan mindig gyomorfájdalommal kelt reggel és nála túl sok gyomorsavat állapítottak meg. Azóta is gyógyszert szed rá. Esetleg gyomorfekély még amire tippelnék, bár nem vagyok DR.House :) . A túlzott stressz is rendkívül ártalmas. Jobbulást!

2016. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg reflux is kialakulhatott, de lehet tényleg a sok energiaital tette tönkre a gyomrod és nem tud regelrálódni.
2016. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!