Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gilisztás vagyok, mi a teendő?...

Pinkflower0 kérdése:

Gilisztás vagyok, mi a teendő? Házi orvos ad ki receptet szülő nélkül? 13/L

Figyelt kérdés
Gilisztás vagyok, már kb.1 éve, korábban szedtem féreghajtót de visszajött! A székletemben ilyen kis cérna vékony fehér kukacok vannak. És a végbelemben viszkető/nagyon rossz kaparó érzés van. Próbáltam megvakarni de csak rosszabb lett, és ülni se tudok normálisan. Annyira rossz érzés, hogy esküszöm elgondolkoztam azon, hogy feldugok egy félbevágott foghagymát a seggembe!

2016. okt. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is foKhagyma :) És igen,persze,hogy ír fel a háziorvos(gyerekorvos) szülő nélkül is gyógyszert, de ilyenkor tanácsos az egész családot kezelni. Ja é s afokhagymát nem a végbeledbe kell dugni ilyenkor,hanem a szádba.
2016. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le kell nyelni a hagymát!

Ne csinálj hülyeséget, ha nem akarod, hogy keményen kicsípje a hátsód a hagyma!

2016. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj inkább orvoshoz a sok Önjelölt helyetr asnak.gyógyszert rá. Fokhagymát csak kaja után vedd be,mert kinyírja a gyomrod.
2016. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a családot kezelni ha smi bajuk
2016. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fokhagymát enni kell, aminek lehet preventív értéke, de mindenképpen menj el a háziorvosodhoz, aki szülők nélkül fog felírni gyógyszert.

Az ágyneműdet és a fehérneműdet, nadrágodat pedig magas hőfokon mosd ki mindenképpen!

2016. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!