Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi műtétek utáni összenövese...

Hasi műtétek utáni összenövesek. Valakinek volt már? Hogy tudtátok meg hogy az van? Milyen jellegu a fájdalom?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is

#has #műtét #Összenovesek
2016. okt. 16. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem műtét nélkül is összenövéseim voltak. Szúró fájdalmat éreztem legtöbbször, volt, hogy 1-1 pontban, de olyan is, hogy úgy éreztem, mintha keresztülszúrnának valamit a hasamon lentről felfelé. A fájdalom nagysága is különböző, volt, hogy alig éreztem egy kis szurkálást, máskor felkelni se tudtam. A vége felé már sportolni se tudtam, és minden nap fájt. Mivel nekem az alhasam fájt, nőgyógyászhoz mászkáltam, és mivel se az uh, se semmi nem mutatott semmi eltérést, endometriózisra gyanakodott, amiatt csinált egy diagnosztikus laparaszkópiás műtétet, ott derült ki.
2016. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!