Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás lehet?

Vakbélgyulladás lehet?

Figyelt kérdés

4-5 napja kezdett fájni a hasam alsó része, köldöktől lejjeb, inkább csak este amikor lefeküdtem, aztán most 2 napja néha égető, szúró fájdalmat érzek a hasam lenti jobb oldalán, nem olyan nagy fájdalom...de néha érzem, hőemelkedésem nem volt aznap amikor hánytam, bár egy nagyon kicst magasabb volt a szokottnál, most pedig nincs semilyen hőemelkedésem.

A gyomrom szokott fájni, volt már gyomorfekélyem, de az inkább a gyomorszájnál szokott fájni, nem ennyire lennt, ez mintha más lenne. Azért bevettem dupla adag gyógyszert hogy csökkentse a gyomorsavat.

3-4 napja még volt egy kisebb hányásom, amikor a kicsit magasabb volt a testhőmérsékletem..., de ez lehet az miatt volt, hogy aznap alig ettem, és este sok vizet ittam, és ezt hányhattam ki, mert alig volt valami a hányásban, inkább csak víz.

A vakbélgyulladás mennyire fáj? Ez a 4-5 nap elmúlásával már belehaltam volna ha vakbélgyulladásom lenne? Úgy tudom elég gyorsan mérgesedik el az egész...szóval kizárhatom a vakbélgyulladást?


2016. okt. 22. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el a háziorvoshoz ??Így látatlanba, laborvizsgálat hiányában a laikusok hogyan döntsék el ezt ? Még a nyelvedet sem tudjuk megnézni és a hasadat sem megnyomkodni. Ha valaki hasfájás ill. azt követő hányás után, amikor még hőemelkedése is volt (azt sem tudjuk mennyi), nem vesz be széntablettát és valamilyen bélfertőtlenítőt (hogy legalább a gyomor-bél hurut kizárható legyen), az magára vessen.
2016. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, hogy vakbélgyulladásod van. Tűrhetetlen fájdalommal jár. Nem is tudnál megállni a lábadon, ha az lenne. Ha a hátadra fekszel, és felhúzod a jobb térded, akkor erős szúró fájdalomnak kell jelentkeznie vakbélgyulladásnál. Ha kétségeid vannak, akkor menj ügyeletre. Ott azonnal megmondja a doki, hogy mi a helyzet.
2016. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv szeretnék kérdezni valamit nekem mult honapban szeptember7-8 korül jött meg a mensesem 12 mult el Oktober van azota sajnos nem tudom hogy meg jott e vagy sem mert a mobilomba volt a jegyzés rola de eltunt a mobilom sajnos azota a jobb alhasam alatt érzékeny enyhe kis szurast érzek néha , hányingerem is szokott lenni de kicsit lehet hogy a izgalomtol mert félek hogy valbél gyulladás .. Ugye ez nem az?? Mozogni tudok mozgasra nem fáj kinyujtom benyujtom a lábam semmi fájdalmaim nincsenek csak nagyon néha bele szurkal a szemérem csontomba ugy érzem a csont fele ugye nem vakbél??
2016. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!