Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folytonos hányinger oka mi lehet?

Folytonos hányinger oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az utóbbi Három-Négy hétben reggeltől-estig, folyamatosan hányingerem van, semmilyen gyógyszer nem használ ellene, hányni nem hányok. Ezt fejfájás kíséri, szintén nem használ rá semmilyen gyógyszer sem. Néha szédülök is ezek mellett, és bal oldalon a csípőm mellett jobbra, ott körülötte szúr a hasam, és fáj is. Vakbelem nincs, tavaly kiszedték. Gyógyszereket eddig hányingerre szedtem: B6, daedalon és cerucal. Fejfájásra: algopirin, algoflex és cataflam (gyengébbiekt is, és az erősebbiket is). Előre is köszi a válaszokat. Orvoshoz sajnos az ünnep miatt egy kicsitt később tudok menni, szerdára kaptam időpontot, csak fel szeretnék készülni minden lehetséges ,,betegségekre/betegségre,, - (ha ez az), hogy ne legyek tiszta ideg, amikor az orvos kimondja, tudjam, mire számíthatok. Előre is köszi a válaszokat. (Annyit elég írnotok, hogy ezek milyen betegség tüneteire utalhatnak)
2016. okt. 28. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát én nem vagyok orvos de hogy ez kb 100 betegség tünetei is lehetnek az tuti.


És az is lehet hogy stressz okozza és szervi oka nincs.


esetleg savtúltengés, reflux jutna elsőként eszembe.

De ha cerucalt szedsz akkor már voltál ezzel orvosnál, mivel az vényköteles.

Nekem anno írtak ki cerucalt reflux miatt.

A hányingerre nem hatott de jókat lehetett tőle aludni:)

2016. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!