Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Leginkábba...

Fogyni szeretnék. Leginkábba combomon van felesleg. De úgy érzem a hasam is egyre nagyobb lesz. Bármilyen diéta, fogyókúra ami nálatok bevált jöhet. Sportokat is mondjatok a futáson kívül amit mindenhol lehet csinálni. Valaki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 21:44
 1/4 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de én már lassan 1 éve próbálok lefogyni és nem megy. hiába eszek nappal keveset, jártam futni napi 4-5 km-t

este nem ettem és sok szénsav mentes folyadékot ittam, futás, felülés ilyenek.. semmi értelme nem volt. 1 év alatt mindössze 2kg-t sikerült leadnom. Én is tanácstalan vagyok hogy mit kellene tennem.. de remélem neked azért sikerül fogyni!

2013. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Hullahopp karika. Majd meglátod, hogy a combod fogod érezni. :)

Gumiszalag, ugrálókötél.

Tánclépések. Salsa, pölö. De vagy egy húsz-harminc percig. Zenével tovább bírni, de tévé előtt is megy.

Jóga.

2013. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincs! :) Ha fogyni fogsz akkor mindenhonnan... Combra szerintem iszonyú jó pl. spinning és minden kardio edzés de ehhez súlyzós/saját testsúlyos erőedzés is kell :) 1.válaszoló miket ittál és ettél? Mert a fogyásnak muszáj beindulnia!!! :) Én eddig kb. 10 kg-ot fogytam még van olyan 4-5 :) Egézséges ételek, és napi vagy kétnapi edzés ..:) Sok sikert!
2013. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

.:)

2013. okt. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!