Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Fertőzés, vagy...

Mi lehet ez? Fertőzés, vagy más? Segítség! (lent magyarázat)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, de hosszú lesz, talán minden lényeges.


Folyásom mindig is volt, talán most több, mint szokott, DE szagtalan és a színe sem változott! Viszont kb. 3-4 napja fura érzés kísért. Szombaton együtt voltam egy fiúval, és hát elég durván hatolt be, hátulról, és éreztem egy minimális fájdalmat (előtte már viszonylag régen voltam pasival), de elmúlt, ujjazott is meg minden, és a zuhanyban csináltuk. Aztán kimentünk, és az ágyban folytattuk, de ekkor már gumival védekeztünk, nem mondom, hogy finom volt, elég durva volt a srác, de nem fájt.

Itt jön a bibi. Közvetlen utána nem mentem el fürdeni, csak reggel, tisztasági betét volt a bugyimban.

Majd később éreztem, hogy érzékenyebb ott lent (volt már ilyen régebbi esetnél is, de elmúlt).

Megnéztem tükörben, és olyan, mintha meg lett volna repedezve, az már nagyon halványan látszik, viszont néha előjön egy kicsit égető érzés, de egyáltalán nem vészes.

A hüvelyem (tehát belül) egyáltalán nem fáj, és ha pisilek akkor sem érzek semmit.

/remélem érthető, hogy hol érzem a fájdalmat, elég nagyok az ajkaim, amolyan salátapunci (nem kérek véleményt, nem vagyok vele megbarátkozva) tehát ott fáj a hüvelybemenet felett/

Vasárnap semmit nem éreztem, és medencéztem is, bár keveset.

Tegnap megint éreztem, illetve ma is kicsit, de már a minimális pirosság is elmúlt.


Nem tudom, hogy az befolyásolja-e, hogy rendszeresen használok tisztasági betétet, wc-re nagyon keveset járok, mert egyszerűen nem kell pisilnem, bár nem is iszok sokat, maximum 1,5 liter naponta. Illetve elkezdtem dolgozni, ahol örülök, hogy élek, annyi dolgom van, így reggel 6 és délután 4 között el sem megyek wcre. Nyilván ez sem a leghigiénikusabb, de na. És ezek után sem szagos ott lent!

Nagyon stresszes időszakot élek épp, egyéb okok miatt is, nagyon összejöttek a dolgaim, aztán most ez is előjött, tiszta boldogság.


Tudom, hogy nem ártana orvos, de rettegek. Alázott már meg nőgyógyász. Amúgy is borzalmasan szégyenlős vagyok, tele gátlásokkal..


Járt már így valaki? Mit tehetnék? Ötletek?

Köszönöm aki elolvasta, és próbál segíteni..


2016. aug. 2. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyéjszakás, gumi nélküli kegéléshez nem vagy szégyenlős, akkor orvoshoz se legyél az!
2016. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egyéjszakás!!
2016. aug. 2. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, nem egy éjszakás

"Szombaton együtt voltam egy fiúval,"

"(előtte már viszonylag régen voltam pasival)"

"elég durva volt a srác,"

2016. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy felreerthetoen fogalmaztam. De! Hosszu kapcsolatnak lett vege, es kellett ido, mire kepes voltam lefekudni vele, ezert irtam, hogy elotte viszonylag reg voltam valakivel. Es igen, eleg durva volt, szereti a kemeny szexet.
2016. aug. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!