Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor múlik el a bélgyulladás?

Mikor múlik el a bélgyulladás?

Figyelt kérdés
Utóbbi hónapokban csak cukros üdítőket/teát fogyasztottam, vizet egyáltalán nem és fáj a vastagbelem. Hasmenésem nincs, csupán fáradékonyabb vagyok, és érzem hogy feszül a hasam alja, ha meg benyomom picit fáj. Most lecsökkentettem a cukorbevitelt, "üres" teát iszok, meg vizet. Mennyi idő alatt múlik el így a bélgyulladásom?

2016. nov. 5. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban az, akkor diétázz is, nekem is hasonló volt pár napig, lágyabb széklettel. Kb 5 napig fájt a hasam, sós vízben főtt, köményes krumplit ettem első nap, és utána is pár napig csak zsírszegény dolgokat.
2016. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálgatok, de alapjában véve én csak a cukor mennyiségét csökkentettem az étrendemben. Remélem nem más a bajom..
2016. nov. 5. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te magad, nem lévén orvos, állítottad fel ezt a diagnózist, akkor inkább menj orvoshoz.
2016. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából már ez a vastagbél puffadás/feszülés már február óta fentáll, voltam orvosnál is vele, vérvizsgálatom negatív lett, így elvileg nem lehet se Chron betegségem, se vakbélgyulladásom, viszont február óta csak cukros dolgokat iszom, és rengeteg szénhidrátot fogyasztok. Ha ezeket lecsökkentem, szerinted jobban leszek?
2016. nov. 5. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elég, az étrendet is változtatni kell, és figyeld meg, hogy mi puffaszt, valamint nem ártana egy gasztroenterológiai vizsgálat sem ha már ilyen régóta tart.
2016. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!