Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochonder vagyok mit tegyek?

Hipochonder vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta hipochonder vagyok mit tegyek? :/ nagyon megkeseríti életem... Most is rettegek êppen hogy agyhártyagyulladásom van ugyanis reggel óta fáj a nyakam/tarkóm jobb oldalt... De csak ha lehajtom fejem vagy ha forgatom már kb hányingerem van idegtöl és csak 24 éves vagyok... Így kell leélnem egész életem hogy félek?



2016. nov. 6. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Győzd meg magad, hogy hülyeségeket diagnosztizálsz magadon. Ha agyhártya gyulladásod lenne, már nem tudnál itt kérdést feltenni. Hitesd el magaddal, hogy meghúzódott a nyakad. Vegyél be valami nyugtatót! Nem kell így leélned az életedet, mert nem mindég egyformán gyötör a hipochondria. Saját tapasztalatom. Idővel megtanulod kezelni a helyzetet.
2016. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálom :/ csak már megint urrá lett rajtam félelem
2016. nov. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!