Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltatok már nagyon betegek?

Voltatok már nagyon betegek?

Figyelt kérdés

Mi volt a bajotok, és hány évesen?

Nkm eddig a bárányhimlő, tudőgyulladás és a mononukleozis volt nagyon húzós.


2016. nov. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Az első kötelező oltásnál volt 40 fokos lázam, ami elmúlt, volt varicellám, amikor tökéletesen jól voltam, csak pöttyökkel rendelkeztem s fertőztem, s volt idegbecsípődésem is. S párszor megfáztam pár napra.

Ezek egyike sem volt durva, jó, az idegbecsípődés az igen, 1 hét alatt elvesztettem az életkedvemet... De az is elmúlt, legutóbb pedig kihoztam magam belőle hamar, azóta nincs. Nagyon betegnek én mást nevezek.

2016. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás, kétoldali, 3,5 évesen, kísérleti gyógyszer mentett meg. Mononukleózis 35 évesen, amit viszonylag megúsztam tünetileg, viszont 3 hétig voltam kórházban elkülönített szobában az alacsony fehérvérsejtszám miatt. Plusz egyszer valamikor huszonévesen voltam iszony rosszul, azt hitték, vakbél, de végül csak egy fertőzés volt, de irtóra fájt.
2016. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jellemző rám a gyengeség és láz se több napig, a hőemelkedést fel se veszem, észre se veszem, maximum abból, hogy ég az arcom.

Viszont könnyen lesz többhetes, antibiotikumos arcüreggyulladás az egyszerű megfázásaimból (totál jól vagyok, csak percenként hurutos köhögés, esetleg orrfolyás folyamatosan, de semmi levertség atb)

És egyszer kb fél éves hörghurutom volt.



Bárányhimlő nem volt, mononuklueózis se és hányós is csak egyszer. Konkrét influenza se.


Másél évente vagy évi max kétszer "magamtól "lebetegszem mert amúgy elkapni nem szoktam, de akkor könnyen lehet több hetes.

2016. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!