Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nemi betegek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már nemi betegek?

Figyelt kérdés
Ha igen mit kaptatok el?
2016. márc. 7. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hüvelyi fertőzésem volt már párszor, de nem értem, ez miért olyan nagy szó.
2016. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam egyértelmű,hogy arra gondolok aki a párjától,szexpartnerétől kapott el valamit. Pl trippert,szifiliszt.
2016. márc. 7. 12:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. Állítólag a HPV enyhébb lefolyású típusait nem mindig lehet észrevenni és elmúlhat úgy is, hogy nem is tudtad, hogy van. Ha volt bármi bajom, max. ilyen. Olyan nem volt, amivel mindenképp orvoshoz kellett volna menni.
2016. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Szégyellném is magam....
2016. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nemi herpeszem volt, amit a paromtol kaptam el. Akkor nem merult fel bennem, h felrelepett volna, de evekkel kesobb megfordult a fejemben, h hatha...most mar nem igazan erdekel...se elotte, se utana nem volt ilyen betegsegem, es a sraccal sem vagyok mar egyutt.
2016. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nemi herpesz, de nem szexuális úton kaptam el. (A nevével ellentétben nem csak ilyen módon lehet összeszedni.)
2016. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolso! en is ezzel altattam magam, h a nemi herpeszt az uszodaban kaptam el, aztan a doki jol korebrohogott. Uszodaban nem lehet elkapni, m a vizben nem terjed. Szaunaban elpusztul a virus, annak meg, h idegen wc ulokerol kapod el, egyenesen 0 az eselye, m ott sem el a virus. Egy kicsit keresgelj a neten cikkeket errol, m van boven ;)
2016. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7 nekem is volt hasonló, ott mondta a doki hogy mennyi a lappangási idő, mire én mondtam hogy annál jóval régebben voltam férfival. Erre ő mondta h akkor másképp kaptam el, vszínű a tábori zuhanyzóban...


Amúgy méhszájsebem volt már, amire akkor azt mondták hogy a hpv-től van, de szerencsére nem a rákkeltő törzstől, ezt kivizsgálták.

2016. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#7 3 hónapra kilőttem az immunrendszeremet, mialatt 5 tábort megjártam és végig dolgoztam. Az orvos(!!) mondta, hogy a legyengült immunrendszerem, a herpeszre való hajlam (egyszer már volt a szememnél) és a tábori, végtelen embert látott, nem higiénikus wc pont elég volt.

A párom nem kúrt félre, én se kúrtam félre, neki baja se volt belőle csak nekem, tehát maradt ez.

Kicsit nézelődj még a neten a cikkek között. ;)

#6

2016. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szintén herpesz, pedig még nővel sem voltam életemben, de iszonyat kín volt, kórházba is kerültem...
2016. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!