Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet e más mint Pánikroham?

Zsomifiu kérdése:

Lehet e más mint Pánikroham?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 éve kezdödött mikor is egy napon reggel 8 körül arra ébredtem h alig kapok levegöt és a pulzusom is volt vagy kb 130, akkor ki lett hivva a mentö és pánikrohamot állapitittak meg, az esett után antidepresszáns kellett szednem ami gyakorlatilag az 70%-ban csökkentette a tüneteket/rohamok számát. Ez általában mindentúl függetlenül, egy átbulizott éjszaka után vagy éppen egy nem kivánatos lelkizés után tört rám. A rohamok általában 10 perctöl 3 oráig tartanak, a roham esetben enyhe vagy erös hirtelen fejfájással, de mindenesetben hidegrázással, végtagjaim zsibbadásával, és egy nyugtalan érzéssel, pulzusszám emelkedéssel indul majd érzékelési zavarral és szédüléssel folytatodik. Az esetek többségében elalvás után jeletkezik, vagy esetben esténként még éber állapotban. A kérdésem az lenne, h ez ténylegesen Pánikbetegség/roham, vagy esetleg van e a TIA-hoz köze, ami a Stroke elöbetegsége.

2016. dec. 8. 01:12
 1/3 anonim válasza:
En voltam mar panik beteg, ez egy nagyon rossz betegseg, 2 dolog gyozheti le: Szeretet, Ima,,, ezt tudom javasolni gyogyszerkent. Gyogyulj meg!
2016. dec. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért a stroke komolyabb tünetekkel is jár...


Nekem is így kezdődött, voltam orvosnál, minden lelet negatív lett. Pánikbetegséget állapítottak meg. Nálam szédüléssel kezdődött. A fejem nem fájt soha, de a szédülés... na azt az ellenségemnek sem kívánom.


Ez, ami Neked van, a neurológiai és a mellkasi pánik keveréke. A szédülés a neurológiai pánik, a szívverés erősödése a mellkasi pánik jele.


Van még egy harmadik fajt pánikbetegség, a hasi pánik, ami hányingerrel, gyomorfájással, hasmenéssel jár.


Nem marad így örökké. Le fogod küzdeni. Szedd a gyógyszert, ha írtak fel, mellette jóga, sport mindenképpen legyen, mert növeli a boldogsághormon szintjét.

2016. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értek ehhez de a pánikrohamokat nem stresszes szituációknál kapják az emberek? Én mindenképp kivizsgáltatnám magam
2016. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!