Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami megoldás?

Valami megoldás?

Figyelt kérdés

(Orvoshoz nem tudok menni mert nincs rá pénzem.)

Mindez három nappal ezelőtt kezdődött, először mintha csak a húgy csövembe érdekes kis fájások nyilaltak bele. Aztán tegnap bal oldalt alúl és derék tájékán nagyon begörcsölt,(olyan fájás lehett kb mint a szülés) jártam a wc-t de pisilni is alig tudtam, aztán jött a hányás, de csak öklendeztem nagyon, de ezután minden elmúlt és azóta is csak az az érdekes fájás van.

Mi bajom lehet, vesekő? És ha van erre valami házi gyógymód(az erős görcs közben vettem be gyógyszert, és csináltam meleg sót)) azt nagyon megköszönném ha valaki megosztaná velem.!



2016. dec. 8. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezzel orvoshoz kellene menni, mert lehet pl vesekő.
2016. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vesekő a vesétől lefelé lágyéktájba sugárzó tompa, mély, húzó fájdalommal jár, erős vizelési inger mellett.Mivel a rendelőbe belépéskor nem látni a nemedet, korodat, ezért nem tudjuk eldönteni, hogy valóban tudod-e milyen a szülési fájdalom. Még arra is gyanakszunk, hogy valamilyen vírusos gyomor-bél fertőzésed van, ami a hasi nyirokcsomók enyhe gyulladásával jár.
2016. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
indíts az orvoshoz! még öklendezés is
2016. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az öklendezés lehetett a görcsöktől is. Így látatlanba sokminden lehet, jó esetben kisebb vesekő, de csúnya vírus, gyulladás is ami akár az életedbe kerülhet ha bekerül a véráramba. Ilyen súlyos eseteket a kórházban kezelnek amit áll a tb nem kerül pénzbe. Menj be a sürgősségire.
2016. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) csináltam egy jó meleg üllőfürdőt, vettem be vitaminokat, és imunrendszer erősítőt. már sokkal jobban vagyok, a vizeletem is kitisztult egy fél nap alatt.:)
2016. dec. 9. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!