Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől mérhetetlen apukám...

Mitől mérhetetlen apukám pulzusa? Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Ma reggel meglátogattam és miután nem érezte jól magát, megkértem mérje meg a vérnyomását. Régebben magas volt neki, ezért gyógyszert szed. A vérnyomása nem magas 127/74 a pulzusa viszont mérhetetlen. A következő mérésnél már 140/79 volt, a pulzus viszont még mindig mérhetetlen. Délután rendel az orvos, el is viszem hozzá.

2016. dec. 13. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet arrhythmia absoluta, EKG kimutatja. 100 évig is lehet élni vele, de oda kell figyelni!
2016. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kézzel is nézted, tapintottad ?
2016. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, kézzel is megnéztem neki.Összevissza kalapál a szíve. Még munkába se megyek, hanem inkább itt ülök mellette és várom, hogy rendeljen az orvos. Egyébként még mindig mérhetetlen neki, kb. 10 percenként megmérjük.
2016. dec. 13. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges 10 percenként mérni, ezzel csak felidegesíted és semmi esélye sincs, hogy stabilizálódjon,

(Erre utal az emelkedö vérnyomás is)


Ne ess pánikba, és öt se stresszel emiatt. Nyugodtan várjátok ki a rendelési idöt és akkor menj el vele. Ez valószínüleg nem komoly baj, szóval nincs ok kétségbeesni.

2016. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy össze vissza kalapál, egy perc alatt mennyi a pulzusa ?

Én a helyetekben különben nem várnám meg a délutáni rendelést, hanem bekopognék egy olyan háziorvoshoz a környéken aki rendel most délelőtt, hogy nézzen már rá vagy vidd be a sürgősségire.

2016. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!