Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami komolyabb bajom?

Lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsi, hogy nem irok ekezeteket de nincs a billentyuzetemen. 16 eves lany vagyok. 1-2 honapja iszonyuan faradt vagyok egyfolytaban, egesz nap nincs erom semmihez. Ejjel nem tudok aludni, az elmult napokban reggel 5 korul alszok el, volt, hogy iskolaba is igy mentem. Rengeteget vagyok beteg (mandulagyulladas, gyakori hoemelkedes, fulemmel szinte havonta orvoshoz jarok) Nehezen koncentralok az iskolaban, a jegyeim romlottak, hiaba probalok tanulni az agyam nem fogja fel amit olvasok, a koncentralokepessegem egyenlo a 0-val, pedig mindig jo tanulo voltam. A labamona szortuszok allandoan begyulladnak es a sebek nehezen gyogyulnak, mostanaban kijottek a pattanasaim is, pedig soha nem voltak. Sportolni nincs erom annyira faradt vagyok, enni ossze vissza eszek sajnos es mostanaban kevesebbet is, pl ma meg csak egyszer ettem 1 zsemlet de ugy erzem tele vagyok. Gyakran szedulok, ingerlekeny vagyok es rossz a kedvem allandoan, a vegtagjaim hidegek es sokszor ha felemelem oket hideg erzetet erzem bennuk. Amikor ejjel felulok az agyban ugy erzem mintha a fejembe szallna a ver, rendkivul hideg erzes mint amikor az ember az ajulas hataran van. Egyre rosszabbul latok, sokszor homalyosan es hunyoritok szinte mindig. Szerintetek?:(
2016. dec. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért remélem nem rendszeres ez a napi 1 zsemle, mert akkor nem csoda a többi tünet.
2016. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem dehogyis, azert eszek rendszeresen csak kevesebbet.

Ez ma pont igy alakult.

2016. dec. 15. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és meséld el neki ezeket. Lehet komoly oka pl. pajzsmirigy aluluműködés, vérszegénység, vércukor problémák.
2016. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!