Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esetleg van valami bajom?

Esetleg van valami bajom?

Figyelt kérdés
20/F néha beszorul a levegő. Ha rosszul fordulok és úgy veszek levegőt, vagy néha csak úgy alapból. Ez a néha azt jelenti van hogy 1 hétig semmi, van hogy egy nap 1-2-3-4x. Ilyenkor nagyrészt rossz testtartás miatt(nehéz táska a hátamon és összegörnyedek picit) Persze ezek gyorsan el is múlnak. Semmilyen fájdalmam nincs, semmim nem fáj, se tüdő se mellkas, semmilyen korábbi betegségem nem volt,szimpla levegő beszorulás, és van hogy pár másodpercig tart, van hogy kicsit úgy kell forgolódnom hogy kimenjen. Pár szál cigit szívok de azok is gyengék, meg szerintem nincs hozzá köze, meg igazából lehet semminek se :D Csak kicsit idegesít. Kérdés csak az mitől lehet? Vagy nem kell vele foglalkozni :D

2016. dec. 18. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Érdemes csináltatni egy tüdőszűrést hogy megnyugodj, bár szerintem ez természetes jelenség. Én is érzek ilyen néha, én nem dohányzom. Bár én biztosra szoktam menni és kivizsgáltatom magam ha problémát érzek.
2016. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet attól van, hogy néha már azon agyalok hogy ugyan mikor fog megint beszorulni.. és lehet hogy néha ettől is :D meg nem fordul elő sűrűn valamikor 1-2 hétig semmi csak amikor már 2x érzem hogy beakar szorulni akkor aznap néha eszembe jut ez a gondolat hogy ugyan mikor szorul be megint..:D szóval szerintem is hülyeség és természetes
2016. dec. 18. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez lehetséges hogy úgymond már várod hogy mikor lesz megint (persze nem azért mert neked ez jó) és attól van. Remélem semmi komolyabb dolog nincs a háttérben, és rendben vagy. :)
2016. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát semmilyen komolyabb bajt nem èrzek magamon, ezt se mondanám annak szimplán csak idegesít mikor beszorul 1-2x..:D
2016. dec. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!