Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kezelik Magyarországon...

Miért kezelik Magyarországon az emberek olyan barbár módon a mentális betegeket?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót ahogy valaki leugrik a lánchídról, többen kinevették amikor földet ért és meghalt..emberek az ilyenek?

2016. dec. 19. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak bonyolult emberek. De ehte hülyék is.
2016. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés. nem biztos, hogy annak tartanám őket ilyen esetben.
2016. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sok a kárörvendő, rosszindulatú, más emberek baján viccelődő, másokat kinevető, beképzelt, flegma, felszínes ember, akik gúnyolják, lenézik, megalázzák a kevésbé sikeres, vagy az életben sikertelen embertársaikat, röhögnek a sérült embereken, viccet csinálnak tolószékes emberekből, meg fekvőbetegekből, leukémiásokból, értelmi fogyatékosokból, autistákból, vagy éppen hajléktalan, vagy munkanélküli, esetleg nem szép külsejű és depressziós embertársainkból. Én is depressziós vagyok, tudom, hogy vannak, akik örülnének a halálomnak, meg voltak kik gúnyoltak, flegmáskodtak, tiszteletlenek voltak, lenéztek, ócsároltak, vagy éppen mindennek elhordtak engem. Sok a rossz lelkületű ember Magyarországon és a világon is. Van aki viccesnek tartja, ha egy ember hajléktalanként az utcán a saját vizeletében fekszik, meg van akinek vicces, ha mások öngyilkosok lesznek. Sajnos ilyen züllött, aljadék társadalomban élünk.
2016. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezért vagy depressziós, mert így látod. vannak jó emberek is bőven, ezeket kell keresni és a többit pedig nem észrevenni. jó emberek társaságát kell keresni és példát lehet mutatni.


Nem a tásadalom ilyen, hanem egy része, de amíg vannak emberek mint mi, nincs még veszve az egész.

2016. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen nem az egész társadalom, de nagyon sok ember van, aki rossz lelkű, álszent, beképzelt, flegma és az ilyen embereket kis fiú korom óta utálom.
2016. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, Attila, akik kinevették, csak embernek látszottak. A lelkük, lehet betegebb, mint azé, aki leugrott, vagy teljesen üres.
2016. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a youtubon látram ezt a videót, a két fiatal srác nevet ahogy a szerencsétlen leveti magát a Szabadság hídról...
2016. dec. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!