Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma ez tortent velem melohelyen...

Ma ez tortent velem melohelyen. A tobbi lent esetleg panikroham vagy hasonlo?

Figyelt kérdés
Feszultseg idegesseg a kezem labam gorcsos feszult volt szinte mindenem. A kezfejem elvorosodott hohullamok voltak szedelegtem nem volt egyensulyom a szivem gyorsan vert utana elkezdtem remegni mintha nagyon faztam volna a fejem fajt a hangom is halk volt mintha a mellkasom is osszeazorult volna aki latott azt mondta egyszer voros utana sapadt voltam a kezem is remegeett. Ilyen robotmozgassal mentem kozlekedtem azt hittem ossze fogok esni . Ez panik szorongas vagy valami hasonlo? Esetleg valakinek ugyanilyen volt mar ? De mar napokkal ezelott is elegge feszult gorcsos szar allapotban voltam de ma ez nagOn betett..
2016. dec. 30. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod felmehetett. Ilyenkor vannak hasonló tünetek. Ez lehet pánikrohamtól is. Ezt neked kell érezni. A remegés és görcsösség is a magas vérnyomás és magas pulzus jele. Menj ezzel dokihoz! Tarts otthon valami növényi nyugtatószert. Például Valeriána relaxot, vagy sima Valeriánát. Citromfű teát is ihatsz ilyenkor extra erőset. Az Aloevera gél is nyugtatja az idegeket. A Q10 vitaminból a 60 mg-os csökkenti a vérnyomást. Galagonya virágos hajtásvég tea a pulzust csökkenti. Orvosi vizsgálat nélkül csak ezeket a természetes szereket tudom ajánlani.
2016. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2017. jan. 1. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!