Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depreszios vagyok? Tavaly átt...

Depreszios vagyok? Tavaly átt éltem a legrosszabbat, amit valaha láthatam. Végig néztem azt hogy a szüleimet bántalmazzák.

Figyelt kérdés

Egy másik család akivel úgy mond "haragba voltak a szüleim" ez miatt meghalt a nagymamám is, amit végig néztem .

És ez mély

sebeket hagyott bennem.

Azóta Pszichológushoz járok,

félek a sötétben,

félek attól amikor mozog valami (ha anya törölgeti a csillárt és mozog, vagy ha karacsonykor az égő gyorsan "villog")

azt érzem mindig hogy valaki vagy valami követ, nézz beszél hozzám.

Nem tudok normálisan beszélgetni senkivel, mert csak sirok nem eszek, nagy fogyáson mentem keresztül,

és alvás zavaraim vannak.


Az orvosok nem tudnak mondani semmit, nyugtatokkat irtak fel, de semmit sem ér.

Mit tegyek?



2016. dec. 30. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Trauma utáni szorongásod van. Nem lesz elég a nyugtató, kell a pszichológus is. Megtanít relaxálni, a gondolataidat jó irányba terelni. Van kiút ebből. Kezdj el azonnal napi szinten akár otthon mozogni, tornázni. Egy napot se hagyjál ki! Szedjél Brandenburg neuró idegre ható vitamint.
2016. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan tea, ami nyugtató hatású, pl orbáncfű-citromfű-kombó. Az úgy tudom, jó. És tényleg jó a sport is, úgy tudom. Stressz ellen is, meg ha lefárasztod magad, könnyebben is alszol el.
2016. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!