Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a fejem két napja. Mit...

DrEkE kérdése:

Fáj a fejem két napja. Mit tudnék csinálni, mert félek? "Problémáim" lent:

Figyelt kérdés

Nagyon sokat számítógépeztem az utóbbi napokban, és egy idő után már nagyon fájt a fejem. Már vagy két napja szüneteltetem a gépezést, de még mindig fáj a fejem.

A szemem is fáj, ha nagyon fel, le, jobbra, balra forgatom. Ébredés után fáj a fejem,de napközben enyhül. Nagyon félek, mert olvastam az agydaganat tüneteit, és benne van az ébredés utáni fejfájás, szemfájás. Nagyon félek ettől, remélem csak a szemem romlik.Ugye nem agydaganat?

14/F


2016. dec. 31. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne te diagnosztizáld saját magad az interneten, hanem ha hétfőre se múlik a dolog, menny dokihoz!

Itt senki nem fog neked értelmes választ adni mert ezernyi oka lehet a fejfájásodnak!

2016. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem agydaganat.

Menj el, sétálj a friss levegőn. Biztos nem mozogtál az utóbbi időben sokat. Akár futhatsz is. Igyál sokat, egyél rendesen.

2016. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, minimális az esélye az agydaganatnak, és az nem is ilyen hirtelen kezdődik.

És nem is a számítógép miatt van.

Vagy egy sima megfázás bujkál benned vagy front érzékeny lettél. Ne nevess ki, nem öregek betegsége, nekem is ilyen korban kezdődött, és 30 felett nőttem ki.

99,99%, hogy nem agydaganat. Ha 1 hét múlva is fáj a fejed, menj el orvoshoz, szólj a szüleidnek. 1000 banális oka is lehet.

2016. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy jó tanulólecke, hogy ne diagnosztizáld magad az internetről. Hidd el, nincs semmi bajod! :)

Gyógyszert vettél már be?

Én nem vagyok okos, de szerintem most az is fura lehet a szervezetednek, hogy egyik percről a másikra "leszoktál" a gépezésről - lehet, hogy emiatt fáj a fejed.

2016. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!