Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy Borderline...

Lehetséges, hogy Borderline személyiségzavarban szenvedek?

Figyelt kérdés

Öt éve élek párkapcsolatban. Amikor odakerül a sor,hogy valamiről veszekszünk, és én rontottam el valamit, nem tudok válaszolni. Egyszerűen olyan mintha olyankor kiürülne a fejem. Aztán ott van még az a tény, hogy nem tudok megmaradni egy helyen sokáig. Úgy értem iskola, munkahely. Társaságban egyáltalán nem szeretek lenni, sőt olyankor rosszul érzem magam. Van olyan, mikor különösen rosszul.

A komoly dolgokat tudom komolyan venni, viszont ha oda kerül a dolog hogy egy rossz, de komoly dolog történik, akkor visszahúzódom a saját kis világomban, és próbálom nem észrevenni. Ugy gondolom, mindez tudat alatt. Sokszor vagyok ingerlékeny, és sokszor felejtek el dolgokat is. Barátom egy sincs, csupán a párom, aki valamilyen szinten helyettesíti a barát szerepét is. Egyszerűen nem tudok hosszútávú kapcsolatot létesíteni.

Utána nézegettem másfajta lelki eredetű betegségeknek is. Pl. a pánikbetegség, tömegiszony, társfüggőség. Bár az utóbbinál érzelmi zsarolás is benne van, ami nálunk nincs.

Kérlek írjátok le mit gondoltok, és ne kössön senki belém, én csak meg akarom tudni, hogy mi ez.

Köszönöm.



2017. jan. 2. 13:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ezzel a 13 evesen belevagtal a felnott eletbe dologgal szerintem meg is valaszoltad a sajat kerdesedet
2017. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 chuckyhawk ***** válasza:

Szia!Nálam is idén diagnosztizáltak Bordit.Mindenkinél más tünetek vannak.Mindenképp keress fel egy szakembert.

Az Én szemszögömből nem vagy az.Rám szinte minden illik ami a nagy könyvbe megvan írva.Nálad nagyon sok olyan doloog van ami nem kifejezetten jellemző.Sztem minél előbb DokiHa nem vagy Pesti inkább menyj fel pestre.

Nekem az alkohol problémám miatt tartott eddig hogy diagnosztizáljanak pedig évente 4-5 ször kerültem pszihiátriára.Az összes zárom:Alkoholizmus.Pesten 1 szer voltam.Az alkoholt nem is nézték.de a lényeg hogy 1. Doki

2017. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!