Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valszeg borderline és dependen...

Valszeg borderline és dependens személyiségzavarban szenvedek, mit tegyek? Valaki elolvassa a siránkozásom?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátom(pont emiatt), rengeteg régi barátom kb elfelejtette,hogy létezem, nincs kedvem élni, elkezdtem inni és cigizni, drogoktól sem menekülnék el, nyugtatókat szedek, nincs kedvem dolgozni, tanulni, kb les.zarom az egész életet. Hiányzik az exem, de ő kb letagadna, ha tehetne. Vannak barátaim, de nem érnek el nálam semmit, akármivel segítenek.

A gyerekkorom katasztrófa, apám meghalt a szemem előtt, amikor 5 éves voltam, utána pszichiáterhez járattak(anyámat hibáztattam,hogy apu meghalt, lekur.váztam és mindenféle olyan szavakat használtam rá, amit egy 5 éves nem is ismer), ennek következtében anyámmal megromlott a kapcsolatom, tehát kb családom nem volt, nem tartottuk a kapcsolatot annyira a rokonokkal sem.

Az exemmel nőttem fel, ő miatta éltem, aztán így 21 éves korára kidobott,mert rájött,hogy jobb egy idióta hibbant csaj nélkül.

Azóta szenvedek ennyire..

Várok mindenféle kommentet, de gondolom csak azt fogom kapni,hogy miért siránkozok.


2014. szept. 17. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichiáterhez. Itt a neten keresztül senki sem fog tudni kezelni, és ha így van, ahogy mondod, akkor neked kezelésre van szükséged.
2014. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég lehangoló a történeted.....nem is tudom,hogy mit írjak...
2014. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Egyik sem a világ vége. Mindkettő kezelhető és javulhat a helyzeted, bármennyire is nehéz elhinni.
2014. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyira már nem is akarom,hogy segítsen egy szakember, a szerelmem sikeresen elüldöztem, nincs kiért megváltozzak.
2014. szept. 17. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Rád találhat még a szerelem,ne légy ilyen borúlátó
2014. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha a barátaidra nem hallgatsz, ránk miért hallgatnál?
2014. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem szerelem, nekem ő kell, de el**tam, szóval el leszek egyedül, még egyszer nem akarok így járni.
2014. szept. 17. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem győzkődlek,idővel úgyis máshogy fogod gondolni...csak most még friss neked ez a dolog.
2014. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenki ezzel jön, de én tudom,hogy nem fogom máshogy gondolni.
2014. szept. 17. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már szerelmi bánatom,és ugyanezt gondoltam,mint te.....és tessék az idő megoldott mindent...átérzem a helyzedet szar lesz még egy darabig,de minden jóra fog fordulni.
2014. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!