Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mit kezdjek de...

Nem tudom mit kezdjek de nagyon rosszul vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni mert nagyon félek. Hosszan szeretném leírni a problémám mert már sok ideje fent áll. De most elért egy bizonyos pontot amitől rettegek.Először is 20 éves fiú vagyok.Érettségiztem,egészséges a családom és boldog párkapcsolatban élek. Programozónak tanulok de heti egyszer focizom is 2 órát. Ám van egy "fóbiám" pár éve. Nagyon félek a súlyos betegségektől. Az elmúlt években több kisebb panaszom is volt mint például Fülsipolás,kattogás. A szemem is volt hogy néha mintha káprázatban élnék és csak álmodnám azokat a dolgokat amik körülöttem történnek. voltam rengeteg kivizsgáláson kivéve neurológusnál. És ez az a pont amitől nagyon félek ugyanis pár éve bemeséltem magamnak hogy ezek a tünetek agydagan szüleményei. Vannak időszakok mikor teljesen kimegy a fejemből mint most a téli szünetben is. Azonban sokszor figyelem magam. És az elmúlt napokban rettenetes tüneteim vannak: Beszéltem édesanyámhoz és hirtelen elhomályosult a látásom és belém fagyott a szó. Mintha leblokkolt volna az agyam. Aztan megijedtem és elkezdtem szédülni,zsibbadtak a karjaim. Aztán elbizonytalanodtam mintha nemis az én testem lenne az amiben vagyok. Nyomás volt a fejemben. Elindult a hasam is... Utólag nagyon gáznak érzem de többször rámtört a sírás a félelemtől. Rákerestem ezekre a tünetekre és persze mégjobban megerősödött bennem hogy ez agydaganat. Nagyon rettegek. Édesanyám frontint adott nekem. Attól be is aludtam. De nem szeretnék gyógyszeren élni 20 évesen. Félek elmenni az orvoshoz is hogy CT-n vagy MRI-n kiderül hogy súlyos a probléma. Rengeteg vizsgálaton átestem. Több vérvétel,szíyultrahang(Volt hogy nyomott a mellaksom),Holteres vizsgálat. Mellkas röntgen..... De a legnagyobb félelmemre még mindig nem tudom a választ. Hogy agydaganat e vagy nem. Most is úgy érzem magam mintha a jobb kezemet nemis én kontrollálnám és olyan érzések fognak el mint hogyha tompulna a fejem és nyomással lenne teli. Az elmúlt napokban keveset aludtam... De sajnos rettenetesen kivagyok amiatt hogy nem tudom mi a bajom. Minden családtagom azt mondja hogy pánikolok és bebeszélem magamnak. De a mostani "rohamom" és tüneteim már végképp megijesztettek és halálfélelmem van... Mit tehetnék és mi lehet a bajom?

előre is köszönöm a választ!



2017. jan. 3. 12:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azota már jobbak a napjaim. Egyre erősebbnek érzem magam bár vannak még pánik rohamok de a fejfájásom elmúlt :) barátnőmmel vagyok mindennap és segít lekötni. Csak akkor rossz mikor egyedül vagyok.
2017. jan. 12. 20:51
 12/12 anonim válasza:

Nekem is voltak hasonló tünetei, végül beláttam hogy ez pánikbetegség, ami egyáltalán nem kellemes dolog.

Végül, minden mindegy alapon bejelentkeztem wingwave coaching-a amiről előtte nem is hallottam, azóta 100%-ban elmúltak a tünetek, teljesen feloldódott bennem a stressz, szóval csak ajánlani tudom neked is, ha úgy érzed.

2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!