Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek, ha rájöttem,...

Mihez kezdjek, ha rájöttem, rosszul éltem a mindennapjaim és emiatt rossz eredményeket értem el eddig?

Figyelt kérdés
Az egész középiskola alatt, amint vége volt az óráimnak rohantam haza és nem csináltam semmit, de rájöttem egy elutazásom alkalmával, hogy sokkal másképpen is szemlélhetnék mindent, mert egy olyan szemlélet-életérzés vesz körül a mindennapjaim során, amikből negatív eredmények származnak és végig féltem, nem mertem tenni ez ellen. Ma is csak egy kicsit tértem el a szokásostól, valamiért elindult bennem az a temperamentum, kezdeményezőkészség, ami a szabadidőmben szokott. Attól tartok, hogy az egész iskola alatt ami eddig volt, végig amiatt nem tudtam jobb lenni, mert nem tudtam kellőképpen kikapcsolódni, de még nem késő, viszont nem tudom, hogy mit csináljak másképp hétköznapokon, hogy újra előhozzam a jókedvem.
2012. jan. 19. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Dinamit - Tanulj meg sírni!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mnPlF..


"Eltékozoltam ifjúságom

Elveszítettem nem találom

Miért nem tudtam sírni én

Nevetni én"


"Sokszor átkozom

Amit tettem

Későn jöttem rá

Hogy rosszul éltem

Miért nem tudtam sírni én

Nevetni én


Ref.:

"Tanulj meg sírni, nevetni

Sírni, nevetni

Tudd meg azt csak így élhetsz tovább

Tanulj meg sírni, nevetni

Sírni, nevetni

Tudd meg azt csak így élhetsz tovább"


"Hidd el, hogy nehéz

Visszanéznem

Hol tévedtem el?

Ma sem értem

Miért nem tudtam sírni én

Nevetni én"


Tanulj meg sírni, nevetni.."



F/24

2012. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ma 18:40


Értem és megható, de én tenni akarok ellene, nemrég lettem 18.

2012. jan. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!