Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi betegség jelei? Vagy mi...

Nemi betegség jelei? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Megszakításosan "védekeztünk", utána 10 nap múlva megjött. Elmúlt és utána valami nem stimmelt. Elkezdtek fájni a melleim, balról kisebb nyomást érzek a petefészeknél, sűrű és sok fehér folyásom van, inkább savas, gyomorsavam is minden nap van..

Félek valami nemi betegséget kaptam el.. esetleg tudtok mondani valamit hogy ezek mely betegségre utalhatnak? Köszönöm.


2017. jan. 4. 00:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na várjunk! Ha a barátoddal voltál akkor miért lennél nemi beteg? Egyiktek félrelépett? Vagy csak én nem értem.
2017. jan. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem érted. Hülye vagy, ülj le, egyes.
2017. jan. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Már kijártam a sulit, de igazad lehet. Az élet iskoláját még egyikünk se járta ki, de én még menthető vagyok ellentétben veled és a kérdezővel :)


Védekezés nélküli szex és beképzelt nemi betegség. Ha ismered a rod akkor nem értem mitől lehetnél nemi beteg? Elkapott valamit valakitől? Nem teljes a kérdés. Kicsit lehetnél konkrétabb.

2017. jan. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A tüneteid NEM NEMIBETEGSÉGRE ,hanem TERHESSÉGRE utalnak. NINCS olyan nemibetegség,ami mellfeszülést, fokozott gyomorsav termelést okoz. Csinálj tesztet!
2017. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!