Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek sürgősségire?

Menjek sürgősségire?

Figyelt kérdés

Pénteken 40fokos lázam volt este. Reggelre kicsit jobban lette, de most megint megy fel a lázam.

Most még csak 38. 1órája vettem be gyógyszert, nem vitte lejjebb egyáltalán. Nem szégyen ilyennek, ilyenkor zaklatni az orvosokat? Várjak hétfőig?


2017. jan. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőfürdővel próbálkoztál már?
2017. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, próbálkoztam. Levitte 37.6-ra. 2órával később megint 38 felett volt.
2017. jan. 7. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj ha úgy érzed menj. Nem hiszem, hogy komoly bajod van, de ezeket a dolgokat nem éri meg neten megkérdezni. Te tudod, hogy érzed magad. Mi max. tanácsot tudunk adni, de ilyen esetben ki tudja mennyit ér..
2017. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gömbicica ***** válasza:
73%

más panaszod nincsen? lehet érdemes lenne felhivni a 112-t és elmondod mivan, szerintem adnak tanácsot.

40 fokos lázzal ne mászkálj ebben a rohadt hidegben.

2017. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Náthás vagyok, köhögök, és fáj mikor mély levegőt veszek. Most már nincs 40fokos. 38.6fokos van, most mértem. Nem tudom magam rávenni, hogy elinduljak.
2017. jan. 7. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ki kell hívni az ügyeletes orvost! Ne indulj el! Egyszer én is így voltam, és felhívtam őket. Hűtőfürdőt javasoltak.
2017. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Vigyázz, nehogy tüdőgyulladás legyen a vége!
2017. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Most kaptam a postámba:

Köhögés elleni szirup.

150g cukor

0,5 l sör

A cukrot is lángon felengedjük, amíg nem kezd karamelizálódni. Ekkor levisszük a tűzről, beleöntjü a sört. Most visszatesszük a tűzre és alaposan keverjük, hogy az anyagok jól elkeveredjenek. Utána lassú tűzön még főzzük 15-20 percig, amíg a szirup nem lesz méz állapotú. Aztán egy üvegedényben tároljuk.

Fogyasztása: felnőttek naponta 1 EK, gyermekek 1 TK.

A hatás gyorsan bekövetkezik és az eredmény minden bizonnyal meglepő lesz.

A betegségedre hagyma a gyors megoldás. A neten nagyon sok receptet találsz. Pl. 1 hagyma, 1 citrom, 2EK méz, 4 dl víz.

Víz felforr, bele szeletelt hagyma, kis lángon 15 percig főz. Utána leszűr, langyosra lehűt, bele a méz és a citrom leve. Naponta 3x1 EK fogyaszt a gyógyulásig.

2017. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!