Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végigjártam Pest összes...

Végigjártam Pest összes orvosát és kórházát, több, mint egy éve szenvedek mégis a hasammal, mi lehet a baj? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Három éve szenvedek a hasammal, két évbe telt, mire az sztk-ban kiderítették, hogy tejérzékeny vagyok. Le is álltam a tejtermékekkel, jobb lett egyből. Aztán rá fél évre, ez tavaly februárban volt, azóta folyamatosan 'buborékoló' jellegű hangot ad, és ezzel egy időben folyamatosan puffadok. Hol hasmenésem van, hol székrekedésem. Voltam millió vérvizsgálaton, gyomortükrözésen, kontrasztanyagos teljes hasi CT-n, semmit nem találtak, egyedül helicobactert, azt kiirtottuk, de nem javult semmit. Teljes körű táplálékintolerancia vizsgálat, a tejen kívül semmi másra nem vagyok érzékeny... voltam krumplidiétán... egy hétig bírtam ugyan, de még rosszabb volt tőle. Próbáltam két kúra probiotikumot, puffadásgátlók, emésztőenzimek, semmi sem segít. A gasztros persze csak annyit mond, hogy idegi alapon van... nyilván nem mindenkinek stresszmentes az élete, de ismerem a testem, és tudom, milyen, amikor idegi alapon van. Sokszor reggel kezdődik éhgyomorra, és úgy érzem, hogy ha nem eszek 3 órát, akkor kezdődik... mint ha kiürülne a gyomrom, és egyből, csak nem értem, hiszen a bél termeli a gázt ugye, nem a gyomor :( Esetleg valami ötlet?
2017. jan. 8. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gyógygombákat.Nagyon jó hatásu a Gasthonax nevű készitmény puffadásra, emésztési gondokra, ételallergiára.
2017. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!