Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyelőcsövemben érzem ahogy...

Nyelőcsövemben érzem ahogy ömlik le a folyadék, normális ez?

Figyelt kérdés
Fura diszkomfort érzéssel jár
2017. jan. 14. 22:07
 1/3 Tamani ***** válasza:

Túl kevés az információ!!

Mikor érzed ezt? Ivás, vagy evés közben? Bármikor, amikor épp nem eszel vagy iszol?

Utóbbi esetben lehetséges, hogy megfáztál, náthás vagy, vérzik az orrod hátsó része és a vér, vagy a khm.. takony csúszik le a torkodon.

Okoz-e ez az érzés köhögés ingert, félrenyelést?

Ha igen, adódhatott egy kisebb beidegzési probléma a nyelési reflexeddel, ami neurológus szakorvosi kivizsgálást kívan.

Előfordulhat az is, hogy reflux betegséged van, aminek következtében a gyomorsavad feljut a nyelőcsövedbe, és ezt érzed, mint folyadék- és diszkomfort érzés.

Ha az egyébként normális étel, vagy ital lenyelése is furcsán érződik, haladéktalanul fordulj orvoshoz! Ki kell zárni egy nyaki-, vagy mellkasi daganat jelenlétét, ami nyelési nezeítettséget okoz.


Sajnálom, de csak ezek az ötletek, amik az eszembe jutnak. Tényleg jó lenne, ha részletesebben leírnád, pontosan mit is érzel!

2017. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális ital után érzem.. de van már időpontom tükrözésre.
2017. jan. 15. 06:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van mikor nagyon ki vagyok szomjazva. Bár nekem ez nagyon jó érzés :D
2018. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!