Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet gyógyítani a lúdtalpat?

Lehet gyógyítani a lúdtalpat?

Figyelt kérdés
Hallottam tornáról de akkor után máshogy fog állni a lábam? Mint a többi embernek? 1 óra állás után fájni szokott a derekam. És ha sokáig futok a térdem sem bírja nagyon elkezd fájni. Nagyon látszik a lúdtalpam . Hallottam műtétekről is de azok mennyire lehetnek hatásosak? Ha egy tornát sokáig csinálok és betétem is lesz akkor változhat?

2017. jan. 15. 09:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Engen elküldtek 10 óra gyógytornára, de utána még otthon is kellett csinálni minden nap a tornákat. Betétet is mindig beletettem a cipőmbe és 1 év alatt elmúlt. Nekem nem volt olyan súlyos mint neked, de szerintem elmúlhat.
2017. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok és valamikor gyerekként derült ki (13 év kb.), hogy van lúdtalpam. Kaptam betétet és nekem is nagyon látszik. Használtam egy ideig, de se vissza nem kellett mennem, se semmi. Nem javult meg szerintem, közben kiderült, gerincferdülésem is van.
2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jeverezi ***** válasza:
csak kezelni lehet pl lúdtalpbetéttel
2017. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nekem is megjavulhat még?

2017. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!