Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az lehet, hogy anya visdzafert...

Az lehet, hogy anya visdzafertőzött ugyanazzal a betegséggel? Vagy más lehetett, ami miatt visszaestem?

Figyelt kérdés

Egy hete kb. átestem egy influenzaszerű megbetegedésen. Hétfőn már jól voltam. Erre anya is elkapott valami betegséget, leköhögte a kaját, taknyos kézzel összefog mindent. Erre ma reggelre megint lázas vagyok. Úgy érzem magamat, mint egy kezdődő újabb betegségnél. Az előzőt a tesómtól kaptam el, ez lehet másik fajta.

Mondtam anyának, hogy oltassuk be magunkat még novemberben, de azt mondta, attól meghalnak az emberek. Erre tessék elkaptuk. Sírhatnékom van, hogy folyton megfertőz, nem bír nyugton maradni, bement a munkahelyére is, valószínű influenzásan.


2017. jan. 25. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ugyanaz, lehet, hogy egy másik betegség. Az oltás nem véd meg minden baci és vírus ellen, lehet, hogy ezeket ugyanúgy elkaptad volna, akkor is ha beoltottak volna.
2017. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!