Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 15 éves vagyok,175 cm és...

15 éves vagyok,175 cm és 65kg. A vérnyomásom ma délben 164/110 volt. Ez veszélyes? Pl.1 hónapja 120/83 volt. Nemtudom mi lehetett az oka. Talán mert nagyon izgulok és félek, mikor mérik?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon sok energiaitalt ittam , vajon ez árthatott? de kb. 3 hónapja nem ittam semmit. csak Lipton fekete teát meg kávét ritkábban de kb. 1 hete nemittam semmi koffein tartalmú itallt..

Most szedtem be gyógyszert vérnyomás ellen és 140/80ra csökkent..


2017. jan. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz? mennyit?

Igen,az energiaital árthatott!!! semmi ilyet ne igyál,alkoholt se,csak nagyon minimálisan,koccintás egy pohárral néha.

2017. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magasnak magas,azért nem életveszélyes.De ha lemegy 140-re az már teljesen jó.
2017. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sotretet is szedem 3 hónapja pattanások ellen ! az vajon közre játszhat? ..

a gyógyszer nevét nemtudom, de elsőnek olyan szopogatós tablettát adott anyu amit a nyelvem alá kell tegyek, de az semmit sem hatott ezért vettem valami erősebbet. (most nincs itthon, a gyógyszer nevét nem tudom)..

a csalántea jót tesz? van itthon, igyak?

2017. jan. 26. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Sotretet nem tudom,hogy befolyásolja-e.Ezt orvostól kérdezd meg.Mindig izgulsz,amikor mérik? Mert akkor felmegy,igen.Gyógyszer mellett is!

Csalántea? passz...

De vannak magas vérnyomás elleni teák,pl.fehér fagyöngy tea,galagonya virágzó ágvég,ezeknek nézz utána.A galagonya nekem szépen levitte.

2017. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!