Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel lázzal ébredtem (38,3),...

Reggel lázzal ébredtem (38,3), vettem be egy lázcsillapítót és most?

Figyelt kérdés
Szóval most egy órával később már csak 37.Semmi más tünetem nincs,nem is érzem rosszul magam.Mi lehet ez?
2017. febr. 6. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Belázasodtál, ennyi. Nagy eséllyel lesz majd más tüneted is.
2017. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkaptál egy vírust (ha lázas vagy elképzelhető,hogy akár influenzát). A lázcsillapító most levitte a lázad,de ha kiürül lehet,hogy ismét felmegy és később lehetnek más tüneteid is. Viszont ha "csak" 38 körüli a lázad,akkor nem célszerű csillapítani.
2017. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de mentem suliba,nem akartam lemaradni a dolgozatról,mert 3 hete mimdig úgy jön ki,hogy vagy a tanár nincs vagy vmi. és csak nekem kellett pótolni.Aztán azután hazajöttem és most azóta 37,2-nél nem megy feljebb.Simán maradhattam volna suliban😉de mindegy már.
2017. febr. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!