Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon be vagyok rekedve, de...

Nagyon be vagyok rekedve, de holnap és holnapután rengeteget kell beszélnem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez lesz az utolsó farsangunk, és showder klubos leszek. De influenzás lettem, és berekedtem. Holnap lenne a főpróba, szombaton a farsang, és nagyon fontos lenne, hogy elmenjek. Mit csináljak?
2017. febr. 9. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél narancsot, C-vitaminban gazdag gyümölcsöt, igyál forró teát amibe sok citromot raksz (nem citromlé), és menj dokihoz
2017. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjszakára vizes kendőt kössél rá. /Nem kell, hogy folyjon belőle a víz... Legyen nedves./ Az jót tesz a hangszálaknak is.
2017. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok gyömbérteát (igazi gyömbérből készítve).
2017. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erös paprikát egyél sokat.
2017. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sós vízzel, vagy szájvízzel gyakran gargalizálj, fertőtleníti a torkot mindkettő. Egyél mézet!
2017. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!