Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? 3 napja...

Mi lehet a bajom? 3 napja rengeteget eresztek, és morognak a beleim. Hypochonder vagyok, kényszer és pánik beteg. Félek h valami nagyon komoly bajom van. Lehet igazam van? 28f

Figyelt kérdés
tehát, 1.5 hete volt egy megfázásom amire szedtem antibiotikumot, amiből még kicsit köhögök. 4 napja megittam egy doboznyi tejet, igaz laktóz érzékeny vagyok de ilyet még nem okozott. másnap kb 10x volam wc-n nagyon híg széklettel szinte vízként távozott. tegnap egész este folyamatosan büdöset, kén szagút eresztettem. ma reggel nem, és azt hittem hogy már rendbe jöttem de már megint morog a belem, kuruttyol és eresztenem kell... igaz, most már a tegnaphoz képest kevesebbet és kevésbé büdöset, de még mindig és ez egyre rosszabb ahogy megy az idő. Mi lehet a bajom? Borzalmasan félek, meg vagyok rémülve. Lehet bélcsavarodás? Bélelzáródás, esetleg bélfal átfúródás, perforáció, chron betegség, vékony bél kilyukadás vagy vastagbél gyulladás? Nagyon félek, és már 2. napja nem merek emiatt aludni. alig tudok pihenni :S
2017. jan. 21. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nem és nem. Tej. Laktóz érzékenység. Tej+antibiotikum. Kitakarít rendesen, valószínűleg. Nem épp egy nyerő páros. Ne aggódj mar!!!
2017. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!