Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatti álmatlanság...

A terhesség alatti álmatlanságra mit lehet bevenni, hogy segítsen aludni?

Figyelt kérdés
6,5 hetes vagyok és lassan 4 napja semmit nem aludtam, pedig nagyon fáradt vagyok...
2016. dec. 14. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Citromfű tea, azt szabad terhesen is inni nyilván nem literszámra :D


Bár fura vagy :D Én már kora este alszok ellenben hajnalok hajnalán kipattanok az ágyból, na onnantól nem megy az alvás.


Jobbulást ezen a téren :)

2016. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Max. citromfű tea. Esetleg levendula illóolaj szagolgatása (pl. párologtató).

Nyugtatók, altatók és hasonló hatású gyógynövények kifejezetten nem ajánlottak.

2016. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel küzdök! Napközben hulla fáradt vagyok, de szerintem most sem tudnék elaludni. Párszor próbáltam szundizni délután, de nem megy. Éjszaka is csak forgolódok, meg a babára gondolok. Szeretek rá gondolni, de inkább most még kialudnám magam, amíg lehet :)
2016. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hazafelé hoz is a férjem teát :-)
2016. dec. 14. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az egyik oldalon azt olvastam hogy a citromfű teát sem ajánlják.

Mellesleg én is ezzel küzdök hetek óta. De ha éjszaka nem vagyok álmos akkor nem alszok, alszok akkor ha úgy érzem szükségem van rá. Semmi altató nyugtató teát nem iszok.

Próbálkoztam az esti karamell ivással, nem sok sikerrel, csak tele lettem tőle. A vajas kalács és az egy bögre langyos tej után kidőltem. Szerintem mindenkinél más válik be, próbálgass ki ételeket is.


18 hetes kismama

2016. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!