Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha havonta 4 alkalommal,...

Ha havonta 4 alkalommal, hétvégente iszom alkoholt 4-5 sör. Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

Egyébként hétköznap munka,család, karrier semmi pia.


És nem dohány! am nem sovárgom a pia után de hétvégente ha össze ülünk jól esik sörözni..



2017. febr. 25. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ: ha összeülni nem lehet sör nélkül, mert nem esik olyan jól a lazulás vagy a sör a lényeg, akkor alkesz vagy. Ez független a gyakoriságtól.


Egyébként ennyi folyadék 2 és fél liter, ami sok, amennyiben vízből sem iszom meg ennyit kb. 4 óra alatt.

2017. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*és nem dohányzom, mellete rendszeresen sportolok.
2017. febr. 25. 19:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Simán tudok lazulni pia nélkül is. Billiárd,kirándulás,stb stb... De pl Egy szórakozó helyen szín józanul nem érezném olyan jól magam mint pl pár sör után.
2017. febr. 25. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Alkoholista akkor lennél ha mar otthon is napi rendszerességgel innal annyit hogy meg érezd .
2017. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmusnak két fajtája van: a mindennapi ivó és az az alkalmankénti ivó, aki nem tudja bizonyos helyzetekben olyan jól érezni magát józanul, mint bepiálva.
2017. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez a nagyivó kategória, messze nem alkoholizmus.
2017. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez még a nagyivó kategóriától is messze van :D Én volma nagyivó , utána kemény alkoholista hiddel ez semmi :)
2017. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
voltam*
2017. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. márc. 12. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!