Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet, vajon komoly baj...

Mitol lehet, vajon komoly baj lehet?

Figyelt kérdés

Decemberbe kezdodott, hogy magas volt a pulzusom 125, de az is azert mert bepanikoltam hogy valami komoly bajom van, belsoremegeseim vannak, viszont ha nem panikolok be akkor mindig normalis a pulzusom... mikor pihenek 60 korul van altalaban pedig 70-80 kozott szokott lenni, elmentem ezzel az orvoshoz o irt beutalot a kardiologiara, de oda csak március kozepere adtak idopontot, csinalt nekem ekg-t azt mondta nincs semmi elteres, akkor miert kuldott tovabb a kardiologushoz? En azt hallottam hogy az ekg is kimutatna ha lenne valami, nekem a csaladom azt mondja h tuti hogy pánikbeteg vagyok, mert mikor felment a pulzusom es próbáltak nyugtatni 1 percen belul vissza ment 80-ra, gyakran szokott belsoremegesem lenni, en magam is eszre veszem azt hogy figyelem.magam, nem mertem elmenni sehova sem szorakozni, mert halal felelmem van, meg mindig szokott halal felelmem lenni de az leginkabb este jon mar ki, viszont mostanaban minden nap estenkent hanyingerem van felvagyok puffadva ha eszek ha nem.. ez szivbetegsegnel is szokott lenni es felek hogy az vagyok

Normalis válaszokat szeretnek, koszonom

21/L


2017. febr. 26. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor olyan gyengeség jon ram, es akkor is felek h komoly a bajom
2017. febr. 26. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy az! Illetve a tüneteid nem arra utalnak. Amiket leírtál (hogy mit érzel és,hogy mikor érzed) valóban pánikbetegségre utalnak.
2017. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ
2017. febr. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!