Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így kaphattam el bármiféle...

Így kaphattam el bármiféle betegséget? Szörnyen aggódom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap elég nagy butaságot csinaltam...

A suliban mentem el mosdóban, eleg feldúltan, mert felidegesitettek az osztálytársaim. Bmentem a fülkébe, le volt hajtva az ülőke, azt hittem, ma meg nem használta senki, igy felhajtottam, es valamibe belenyúltam. Olyan volt mint a víz, így akkori idegallapotomban nem aggódtam... Letorolgettem az uloket, ugyan azzal a kezemmel, igy voltam vele, hogy felszívja majd az ujjamon lévő 'vizet', aztán elvegeztem a dologom, es ugyan azzal a kezemmel... Hat, töröltem ki a kitörölnivalomat...

Azonban, tegnap delutan óta azon kattogok, hogy mi van, ha az nem viz volt? Kaphattam el igy barmi betegséget? Könyörgöm, Segítsetek..! Aludni sem tudok, annyira Félek... Nem akarok egy ilyen butaság miatt meghalni...


16/l



2017. febr. 28. 07:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A nemibetegégek,mint az AIDS, syphilis csak nemi úton vagy közvetlen vérrel terjednek. A triiper pedig csak nemi úton,vagy pl. amikor szül a nő megfertőzheti a babát. WC, tárgyakon ezek a kórokozók nem maradnak életben és nem fertőznek. Nem lehet sem WC-n, sem pl. strandon elkapni. Képzeld el ,ha így lenne,akkor minden második ember beteg lenne :)
2017. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Így mostmar tényleg jobban érzem magam :)
2017. márc. 1. 14:56
 13/14 A kérdező kommentje:
Megint rám tört a rettegés...
2017. ápr. 13. 20:59
 14/14 anonim válasza:
Szerintem tuti teherbe estél
2018. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!