Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nálatok is előfordul ilyen...

Nálatok is előfordul ilyen tünet epilepsziás roham alatt?

Figyelt kérdés
Afelől szeretnék érdeklődni, hogy nálatok is előfordul olyan roham ami akaratlan kiabálással, obszcén beszéddel indul és rosszullét alatt össze-vissza mászkál és különböző furcsa dolgokat cselekszik és ezen cselekedeteire feltisztulás után nem is emlékszik?
2017. márc. 14. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. (Nem vagyok érintett Hála Istennek, csak tudok egy-két dolgot betegségekről, mert több orvos van a családban). Olyanról viszont már többször is, hogy a beteg kiabált, de nem obszcén szavakat, hanem csak úgy ,,kiáltozott'', előtte-alatta. Hogy járkált is? Akkor, ha jól értelmezem ez nem egy tipikus nagy roham volt, hanem ilyen ,,kiesés", vagy voltak tipikus más tünetek is?
2017. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam beteg gyerekek mellett.Előfordult az akaratlan obszcén beszéd, kényszeres cselekvéssorozat. Pl. volt aki letépte magáról az összes ruhát.
2017. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!