Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordul, hogy nem tudom,...

Előfordul, hogy nem tudom, hol vagyok. Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Kezdetben csak éjszaka, alvás és ébrenlét között fordult velem ilyesmi elő, olyan félálom szerű állapot, csak feküdtem az ágyamon hanyatt, nyitott szemmel, és nem tudtam hol vagyok. De kb egy fél éve néha ébren is elkap ez a "roham". Nem tudom mihez hasonlítani, kicsit a deja vu érzésére is hasonlít, de konkrétan hirtelen azt se tudom, hol vagyok, és mi zajlik körülöttem. Mintha éppen ájulásból ébrednék fel. Nem tart túl sokáig vélhetően, csak talán fél percig, de óráknak tűnik ez az állapot. Másnak volt már hasonló? Elég ijesztő, főleg ha arra gondolok, hogy mondjuk autóvezetésnél jönne rám egy ilyen.

2015. jan. 8. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichiátert, ő tud diagnosztizálni. Én pánikrohamos ismerőstől hallottam, hogy roham közben nem ismeri fel az embereket, szóval az is lehet, de szerintem nagyon széles a tárháza az agyi jellegű betegségeknek, és nekem nagyon más a szakterületem.
2015. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nezrológiára is kukkants be.
2023. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!